5 Basit Teknikleri için youtube adsense kaydol

Google Adsense hesabınızı kolay ve resmi uygulaması ile yönetebilmek dâhilin bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

İlk olarak sitenizde mukteza iyileştirmeleri ve Adsense politikalarına uygunluğu sağlamladıktan sonra,

Google Adsense hesabınızı kolayca ve resmi uygulaması ile yönetebilmek sinein bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Adsense referans yapabilirsiniz. Müracaat ekranındaki dayalı adımlarını tamamladıktan sonra rağmenıza bir şifre çıkacak. Bu kodu web sitenizin [head] tagından sonraki alana yerleştirmeniz gerekiyor.

Tüm bu dediklerimi yaptınız ve başvurunuzu gerçekleştirdiniz.Size en aşkın 2 sefer reddedilme 3. esasvuruda akseptans edilme garantisi veriyorum.Eğer ilk başlangıçvurunuza red gelirse tam 24 saat sonra bir elan müracaat gerçekleştirin.

Bu bölümde maksut bilgileri tam ve namuslu olarak doldurmaya ilgi edelim ki adsense hesabımız onaylandıktan sonra (adsense PIN ne devir gönderilir, üzere bir soru aklınıza gelebilir) Adsense madun limit olan 20 tl bakiyeye ulaştığımızda bize takım aracılığıyla gönderilecek olan Adsense PİN elimize kolaylıkla google adsense kayıt olma ulaşsın…

youtube dan finans tutulmak bukadar kolayca ve kıytırık sadece yapmanız müstelzim aşamaları uyma eylemek ve gerekenleri ifa etmek ...

Daha çok sitemizin adsense tarafından onaylanmasını sabırla bekliyoruz. Bu müddet genelde 1 devir de sürmemektedir. Ister benzeyen adresinize gerekse adsense panelinize arasıra girerek durumu kontrolör edebiliriz.

Bu sitede paylaşacağınız eğitimleri üstelik sınıflandırarak paylaşmanız gerekiyor değil mi? İşte bu sınıflandırmalar; taharri motorlarına sitenizin ne ile alakalı başüstüneğuna, ciğereriklerinize bile bakarak iletmektedir.

Bu şekilde yapacağınız referans bir su red yemesi yerinde siteyi başlangıçtan aşağı da yenileseniz izin alamazsınız.

Google AdSense mirvurusunda ki önemi ise; kullanacağınız meta etiketleri sayesin de, Google’a sitenizin ne ile alakalı başüstüneğuna dair muavenet etmiş olacaksınız.

Gelir elde fail İnternet siteleri Türkiye Cumhuriyeti Algı Dairesi tarafından gelir bildirmeı gestaltlarak gerekmesi durumunda vergi borcu tahsilatı için gitmektedir.

Pop- up komut istemleri ya da otomatik yazılım yüklemelerini kullanmayın: Sorumlu yazılım ilkelerinin desteklenmesi adına, Google reklamlarını kullanan siteler, kullanıcılardan cihazlarına mukayyetm yüklemelerini isteyemez.

Adsense ye kırcak bir şehir adresım yasak. Herseyı yaptım lakin o site mevziını bıturlu yapamadım. :(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *